Vidám és eseménydús gyermeknap volt a Miskolci Egyetemen a szakszervezet szervezésében!

Több mint 50 kisgyermek nevetésétől volt hangos az almamáter máskor komor épülete. Ének, mese, gyermek dalok, kardozás, motorozás, ugráló várban dühöngés és elmélyült ragasztás színezés volt a program. Persze az elmaradhatatlan fagyi és csokievésen kívül. Ilyen egy igazi jókedvű ”tombolda”. Köszönjük az Egyetemi ökumenikus lelkészség és az egyetem területén tevékenykedő óvoda segítségét.

Remélem mindenki jól szórakozott és jövőre is önfeledt kikapcsolódásnak adhatunk helyet.  Egy kedves Professzorom, aki maga is egyetemi dolgozó gyermeke, mindig nevetve meséli, hogy már 40 évvel ezelőtt is kedvence volt a szakszervezeti rendezvényeken való játszás, később gyermekei jöttek lelkesen, ma édesanyja jön boldogan a nyugdíjas találkozókra. Megtartani ezeket kérek mindenkit támogassa tagsággal is tevékenységünket.

FÉNYKÉPEK A GALÉRIÁBAN!

FDSZ ME Intézményi Szervezete